Guest Opinions

Arrival 29 11- 2022
Departure 30 11- 2022

Mieszkałam na ulicy Szewskiej 7 i jest to idealna baza wypadowa na spędzenie wieczoru panieńskiego, blisko centrum, restauracji i klubów. Obsługa klienta na najwyższym poziomie i napewno przyjedziemy tutaj jeszcze raz! Gorąco polecamy!

Apartament moim zdaniem doskonały, szczegolnie na krótki wypad do Krakowa.Blisko rynku,wszędzie mozna dojść pieszo w kilka minut, niedaleko jest tez fajny bar z domowym jedzeniem,tanio, nie trzeba przepłacać.

Świetna obsługa. Byliśmy turystycznie w regionach Krakowa. Mieszkanko służyło nam super, bardzo fajnie się tam czuliśmy.

Bardzo dobra lokalizacja, do rynku 15 min. spacerkiem, świetnie wyposażony lokal. Stosunek ceny do jakości znakomity. Dzieci, żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni.

Apartament czysty, przyjemny i ładnie urządzony. Pełne wyposażenie (żelazo, suszarka, odkurzacz, wiatrak - jak najbardziej na plus). Lokalizacja znakomita - spokojne i ciche miejsce blisko centrum. Urlop w Krakowie zaliczam do udanych :)

Apartament bardzo czysty, komfortowy i ładne urządzony. Niczego nie brakuje. Zlokalizowany w fajnym, spokojnym i cichym miejscu a jednocześnie blisko centrum. Urlop w Krakowie zaliczam do udanych. Na prawdę szczerzę polecam!!!

THE BEST PLACE TO STAY

Show on the map